ARMERIA ESKOLA

Langileei eta langabetuei zuzenduriko ikastaro eskaintza 2018-2019


AURREZ IZEN-EMATEA IREKIA. ERRESERBA EZAZU ZURE PLAZA!


Edozein zalantza argitzeko gurekin harremanetan jar zaitezke  ikastaroak@armeriaeskola.com helbidera idatziz, 943 20 32 44 telefonora deituz edo Armeria Eskolako bulegoetara bertaratuz.



FABRIKAZIO MEKANIKOA
FMEH0109 - TXIRBIL HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIOA
Gaztelera 620h. 2019/09/23 Aurrez izen-ematea irekia ARMERIA ESKOLA Presentziala
UF0881 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO PROZESUA (TORNU ETA FRESADORA KONBENTZIONALAK)
Gaztelera 80h. 2019/09/23 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
MF0100_2 - ARKU-SOLDADURAK GAS BABESLEA ETA ELEKTRODO EZ-KONTSUMIGARRIAK (TIG)
Gaztelera 370h. 2019/09/30 Aurrez izen-ematea irekia ARMERIA ESKOLA Presentziala
FMEM0007OH - AUTOCAD 2019
Gaztelera 40h. 2019/10/07 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEH0075OH - EGIAZTATZE TRIDIMENSIONALA. M-COSMOS
Gaztelera 30h. 2019/10/14 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEC015PO - TIG BIDEZKO SOLDADURA
Gaztelera 40h. 2019/11/04 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEM0023OH - GAINAZAL ETA SOLIDOEN DISEINUA UNIGRAPHICS NX BIDEZ
Gaztelera 60h. 2019/11/11 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
UF0882 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIORAKO CNC PROGRAMAREN EGIAZTAPENA ETA OPTIMIZAZIOA (FANUC TORNUA)
Gaztelera 70h. 2019/11/11 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
UF0883 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO-PRODUKTUEN EGIAZTAPENA
Gaztelera 30h. 2019/12/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEM0042OH - 3D INPRIMATZEA
Gaztelera 20h. 2019/12/09 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEE0108 - FABRIKAZIO MEKANIKOKO ERAGIKETA OSAGARRIAK
Gaztelera 440h. 2019/12/18 Aurrez izen-ematea irekia ARMERIA ESKOLA Presentziala
FMEC0110 - ELEKTRODO ESTALIZKO ETA TIG BIDEZKO SOLDADURA
Gaztelera 640h. 2019/12/19 Aurrez izen-ematea irekia ARMERIA ESKOLA Presentziala
UF0881 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO PROZESUA (TORNU ETA FRESADORA KONBENTZIONALAK)
Gaztelera 80h. 2020/01/13 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEC0028OH - ELEKTRODO ESTALIZKO SOLDADURA
Gaztelera 60h. 2020/01/13 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
FMEM0018OH - CAM UNIGRAPHICS NX (2 1/2 ETA 3 ARDATZ FRESADORA)
Gaztelera 40h. 2020/01/20 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB01 - SOLID EDGE 2019
Gaztelera 30h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
UF0882 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIORAKO CNC PROGRAMAREN EGIAZTAPENA ETA OPTIMIZAZIOA (FAGOR 8065 TORNUA)
Gaztelera 70h. 2020/03/16 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB03 - CNC MAKINEN PRESTAKETA ETA PARAMETRIZAZIOA (HEIDENHAIN FRESADORA ETA FANUC TORNUA)
Gaztelera 30h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB02 - HEIDENHAIN 530 FRESADORA PROGRAMAZIOA
Gaztelera 60h. 2020/05/11 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
INSTALATZEA ETA MANTENTZEA
IMAQ0006OV - HIDRAULIKA PROPORTZIONALA
Gaztelera 35h. 2019/10/07 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0014OH - NEUKATIKA-ELEKTRONEUMATIKA
Gaztelera 30h. 2019/11/04 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ0108 - TRESNERIA INDUSTRIALAREN MANTENTZE ETA MUNTANTZE MEKANIKOA
Gaztelera 590h. 2019/11/11 Aurrez izen-ematea irekia ARMERIA ESKOLA Presentziala
ELEE0010OH - HIDRAULIKA-ELEKTROHIDRAULIKA
Gaztelera 30h. 2019/12/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ0021OH - EKIPO INDUSTRIALEN MANTENTZE MEKANIKOA
Gaztelera 75h. 2020/01/20 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ0006OV - HIDRAULIKA PROPORTZIONALA
Gaztelera 35h. 2020/03/09 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEKTRIZITATEA ETA ELEKTRONIKA
ELEM0019OH - AUTOMATEN PROGRAMAZIOA S7+TIA PORTAL
Gaztelera 60h. 2019/10/07 Aurrez izen-ematea irekia 127 Presentziala
ELEE003PO - ELEKTRIZITATEAREN ALDERDI OINARRIZKOAK
Gaztelera 60h. 2019/10/21 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAI0018OV - WINCC ETA TIA PORTAL-AREKIN MONITORIZAZIOA ETA SCADA-HMI PROZESUEN KONTROLA
Gaztelera 28h. 2019/11/18 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL05 - IKUSMEN ARTIFIZIALA COGNEX KAMAREKIN
Gaztelera 30h. 2019/11/18 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEL0004OH - ARDUINO
Gaztelera 30h. 2019/11/25 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL04 - ETXEBIZITZA-ERAIKINEN INSTALAZIO ELEKTRIKOAK
Gaztelera 30h. 2019/12/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL03 - INDUSTRI AUTOMATIZAZIOKO SEGURTASUN ELEKTRIKOEN SISTEMAK
Gaztelera 30h. 2020/01/20 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEI0004OH - PROFINET ETA ETHERNET SAREAK SIEMENS EKIPOETAN
Gaztelera 30h. 2020/01/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB06 - RASPBERRY PI
Gaztelera 30h. 2020/01/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0004OH - EPLAN-EKIN INSTALAZIOEN DISEINU ETA MUNTAIA
Gaztelera 40h. 2020/02/03 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL02 - LOTURA ELEKTRIKOEN INSTALAKUNTZAK ERAIKUNTZETAN
Gaztelera 30h. 2020/02/03 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ006PO - MAIZTASUN ERREGULAGAILUAK ETA ABIARAZLEAK
Gaztelera 20h. 2020/02/10 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0007OV - MITSUBISHI ROBOTIKA INDUSTRIALA
Gaztelera 25h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ0003OH - OMRON AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK
Gaztelera 40h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL01 - ITC-52 IBILGAILU ELEKTRIKOEN KARGARAKO AZPIEGITURAK
Gaztelera 30h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB04 - SIMATIC IOT2040: NODE-RED PROGRAMAZIOA
Gaztelera 25h. 2020/03/09 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB07 - DRONEN MANTENIMENTUA
Gaztelera 30h. 2020/03/16 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0008OV - ROBOT UNIBERTSALA LANKIDETZA-ROBOTA (OINARRIZKO MAILA)
Gaztelera 25h. 2020/03/23 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0012OV - ROBOT UNIBERTSALA LANKIDETZA-ROBOTA (MAILA AURRERATUA)
Gaztelera 25h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAI030PO - DOMOTIKA
Gaztelera 40h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB05 - ALTUERAKO LANAK
Gaztelera 25h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala