ARMERIA ESKOLA

Langileei eta langabetuei zuzenduriko ikastaro eskaintza 2018-2019


AURREZ IZEN-EMATEA IREKIA. ERRESERBA EZAZU ZURE PLAZA!


Edozein zalantza argitzeko gurekin harremanetan jar zaitezke  ikastaroak@armeriaeskola.com helbidera idatziz, 943 20 32 44 telefonora deituz edo Armeria Eskolako bulegoetara bertaratuz.



ELEKTRIZITATEA ETA ELEKTRONIKA
ELEM0019OH - AUTOMATEN PROGRAMAZIOA S7+TIA PORTAL
Gaztelera 60h. 2019/10/07 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE003PO - ELEKTRIZITATEAREN ALDERDI OINARRIZKOAK
Gaztelera 60h. 2019/10/21 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAI0018OV - WINCC ETA TIA PORTAL-AREKIN MONITORIZAZIOA ETA SCADA-HMI PROZESUEN KONTROLA
Gaztelera 28h. 2019/11/18 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL05 - IKUSMEN ARTIFIZIALA COGNEX KAMAREKIN
Gaztelera 30h. 2019/11/18 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEL0004OH - ARDUINO
Gaztelera 30h. 2019/11/25 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL04 - ETXEBIZITZA-ERAIKINEN INSTALAZIO ELEKTRIKOAK
Gaztelera 30h. 2019/12/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL03 - INDUSTRI AUTOMATIZAZIOKO SEGURTASUN ELEKTRIKOEN SISTEMAK
Gaztelera 30h. 2020/01/20 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEI0004OH - PROFINET ETA ETHERNET SAREAK SIEMENS EKIPOETAN
Gaztelera 30h. 2020/01/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB06 - RASPBERRY PI
Gaztelera 30h. 2020/01/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL02 - LOTURA ELEKTRIKOEN INSTALAKUNTZAK ERAIKUNTZETAN
Gaztelera 30h. 2020/02/03 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ006PO - MAIZTASUN ERREGULAGAILUAK ETA ABIARAZLEAK
Gaztelera 20h. 2020/02/10 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0007OV - MITSUBISHI ROBOTIKA INDUSTRIALA
Gaztelera 25h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0004OH - EPLAN-EKIN INSTALAZIOEN DISEINU ETA MUNTAIA
Gaztelera 40h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAQ0003OH - OMRON AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK
Gaztelera 40h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
EL01 - ITC-52 IBILGAILU ELEKTRIKOEN KARGARAKO AZPIEGITURAK
Gaztelera 30h. 2020/03/02 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB04 - SIMATIC IOT2040: NODE-RED PROGRAMAZIOA
Gaztelera 25h. 2020/03/09 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB07 - DRONEN MANTENIMENTUA
Gaztelera 30h. 2020/03/16 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0008OV - ROBOT UNIBERTSALA LANKIDETZA-ROBOTA (OINARRIZKO MAILA)
Gaztelera 25h. 2020/03/23 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
ELEE0012OV - ROBOT UNIBERTSALA LANKIDETZA-ROBOTA (MAILA AURRERATUA)
Gaztelera 25h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
IMAI030PO - DOMOTIKA
Gaztelera 40h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala
LIB05 - ALTUERAKO LANAK
Gaztelera 25h. 2020/04/27 Aurrez izen-ematea irekia Presentziala